Příběh umělecké duše

abstraktní textury
145893365_730358724287102_72039967703206

Markéta

Tak to jsem já.

Žena, královna, vidante, multipotenciál, umělecká duše, malířka, šperkařka, podnikatelka, kadeřnice, vizážistka...a věčný experimentátor milující černou barvu, svobodu, korálky, seriál Teorie velkého třesku, ticho, přírodu, vůni bazalky, dobré jídlo a krásu života se všemi prožitky, které s sebou přináší.

Od té doby jsem vyzkoušela snad všechny techniky spojené s korálky. Vlasec, ocelové lanko, šití, ketlování, chainmaille až jsem si zamilovala drátování, kterému se věnuji dodnes.

Svoji první kolekci šperků jsem vytvořila už na základní škole v rámci předmětu "Pracovní činnosti", se kterou jsem nakonec vyhrála krajskou soutěž "Volba povolání v pardubickém kraji". Původně jsem se měla podílet na výrobě kašírovaných šatů v životní velikosti, ale holky mě nechtěly do party.

Své korálkářské zkušenosti jsem taky využila na kadeřnické soutěži na téma "Historický účes v moderním pojetí podle císařovny Sissi". Byly to náušnice a několik ozdob do vlasů ve tvaru květů. Vyráběla jsem je v autě. Cestou na soutěž.